top of page
82270727_l
30527152_l
26e6e6_d0e70fd3502c484780a934ced724b3ce
גבר מטיס טיסן דאון חשמלי
56482017_ml 2
26e6e6_fb11224f511e40f4a5f314c315fbc909

בניית טיסנים חשמליים מונחי רדיו
קורס "למד וצא עם טיסן"  

 

הרכבה, שדרוג ומתקון של טיסנים חשמליים מסוגים שונים
 

מתכונת הקורס: הדרכה וליווי אישי בקבוצה קטנה. 

 

הקורס לבניית טיסנים חשמליים מיועד לגילאי 13 ומעלה 

 

מטרת הקורס: להכשיר מתחילים וותיקים בתחביב, להרכיב נכון בביטחון טיסנים חשמליים מונחי רדיו. בקורס תלמד להרכיב טיסן מקיט איכותי, להתקין בו מנוע עוצמתי, בקר מהירות עם אמפר גבוה ותלמד כיצד לחזק את הטיסן עם מוטות קרבון בכנפיים, בהגה הגובה ובשפת ההתקפה של הכנפיים!

 

יתרונות הקורס לבניית טיסנים חשמליים מונחי רדיו:

  • העלות הסופית של טיסן משודרג שנבנה בקורס "למד וצא עם טיסן", שווה לעלות הרכישה של אותו טיסן בחנות הטיסנים ולאחר מכן, תוכל לשוב ולבנות את הטיסן המשודרג, בעצמך וכאוות נפשך...

 

  • בקורס תרכוש ידע והרגלי עבודה נכונים שיחסכו לך כסף, זמן ועגמת נפש...
    ויספקו לך שנים רבות של הנאה מהתחביב.
     

  • שיטת ההוראה ותכני הלימוד בקורס, משלבים תאוריה ופרקטיקה, שפותחו מניסיון מצטבר ורב שנים, באופן המבטיח שתקבל תמורה מלאה לכספך במסלול המהיר, הבטוח והמהנה ביותר!
     

  • הלימוד הינו בקצב אישי, בהדרכת טיסנאי מומחה, וותיק ומנוסה ובהתאמה מלאה ליכולתך ולצרכיך.


תכני הקורס להרכבת / בניית טיסנים חשמליים מונחי רדיו:

הכרת חלקי טיסן חשמלי וציודו. כללי בטיחות לעבודה עם דבק ציאנו מהיר- דליל. הדבקה נכונה של חלקים מקצף מוקשה מסוג EPO. חיזוק הטיסן עם מוטות קרבון בכנפיים, בהגה הגובה ובשפת ההתקפה של הכנפיים. התקנה נכונה של הורנים. התקנה נכונה של מנועי עזר (סרוו) התקנת זרועות סרוו וכבלים מאריכים. התקנה נכונה של מוטות דחף (פוש רודים) ותפסנים (EZ). שימוש נכון בדבק "לוק טייט". חיבור של  מקלט ושלט ("ביינדינג"). תכנות בקר מהירות. חיבור נכון של הציוד למקלט תוך איפוס משטחי ההיגוי והפיכת כיוון עבודה על פי הצורך. הכרת המדחף (מידות, מתאם פרופ והתקנה נכונה). מרכז כובד של טיסן וכיצד לסדר את הציוד החשמלי בהתאמה אליו. קיבוע ציוד בעזרת מדבקות הצמדה - וולקרו. הגדרות מתקדמות בשלט: הגדרת "די. אר." הגדרת מיקסים, פניה מתואמת, "פלפרון" ו"דיפרנציאל מאזנות".

רכישת הקורס, גוף הטיסן, הציוד והאביזרים: הקורס וגוף הטיסן החשמלי נמכרים על ידנו כחבילה. את האביזרים והציוד יש להזמין ולרכוש, על פי הדרכה שלנו, באופן עצמאי.  


ניתן לרכוש טיסנים חשמליים משודרגים ומומלצים, כשהם  מורכבים ומוכנים להטסה! 

 


או מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם!

bottom of page