top of page
26e6e6_d0e70fd3502c484780a934ced724b3ce
גבר מטיס טיסן דאון חשמלי
26e6e6_fb11224f511e40f4a5f314c315fbc909

אודות "כנפיים" בית הספר לטיסנאות עכשווית

 

"שלום, שמי יוסף, ואני מכור לטיסנאות". 
כבר מילדותי התעניינתי וחלמתי על תעופה, אך רק בגיל 58 הגעתי לתחביב המגניב והתמכרתי! את בית הספר לטיסנאות "כנפיים" ואת אתר האינטרנט שלו הקמתי בשנת 2015 במטרה לקדם טיסנאות רדיו-חשמל עכשווית בישראל. 

על אתר האינטרנט: האתר הוקם במטרה להביא לגולשים מידע מאורגן, מקיף ומקצועי וחוויית משתמש עדכנית ומהנה ובין היתר: מידע על הטסה של טיסנים על שלט, מידע טכני על בניה, הרכבה, שדרוג, ותיקון של טיסנים, עדכונים, חדשות וסקירות על מוצרים, תקצירי מאמרים וסרטונים מומלצים. 

 

בית ספר לטיסנאות כנפיים מספק קורסי הטסה וקורסים טכניים לבנייה של טיסנים  מומלצים, או "לרכישה חכמה" של טיסנים חדשים וכן להרכבה, שדרוג תיקון ותחזוקה 
של הטיסנים, במטרה לאפשר הנאה מרבית ומתמשכת מהתחביב תוך חסכון בכסף,
זמן ועגמת נפש.

הלימודים מתקיימים כקורס אישי, בהדרכת מורים עם ניסיון וחומרי לימוד שנבדקו והותאמו לרמת התלמיד. הלימודים מאפשרים רכישת ידע ומיומנויות תוך שילוב הדוק של תאוריה ופרקטיקה - ידע המצוי רק בידי טיסנאים מומחים, וותיקים ומנוסים, בסוגיות ליבה רלוונטיות לתחום ועם מגוון אפשרויות בהתאמה לצרכים האישיים של כל תלמיד. אנו משתמשים בטכנולוגיות מוכחות ושיטות אימון שפותחו מניסיון מצטבר, באופן המבטיח שתקבל - 

תמורה מלאה לכסף, שלך במסלול המהיר, הבטוח והמהנה ביותר להשגת המטרות שלך. 
 

אנחנו מתמקדים בטיסנים חשמליים. למה? כי כדי להטיס דאון, צריך מנוע שניתן לכיבוי והדלקה באוויר וכל מה שנחוץ הוא לטעון את הסוללות ולהטיס!

 

*כללי בטיחות: הטסת טיסנים, בנייה, הרכבה, שדרוג או תיקון של טיסנים הוא עניין רציני ועשוי להיות מסוכן. בית הספר שם דגש רב על הקנייה ושמירה של כללי בטיחות חדים וברורים, במטרה להפוך את העיסוק בתחביב הטיסנאות לבטוח.


צוות בית הספר:

 

רואי בן ענת:

הינו טיסנאי וותיק בעל ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בטיסנאות. יועץ ומאמן עסקי מוסמך המתמחה בעסקים קטנים וחברות (עד 100 עובדים) בענפי התעופה וטכנולוגיה. 

רואי מדריך הטסה על טיסנים ומסוקים מהמקצועיים והמובילים בארץ, עם ניסיון של למעלה מ-10 שנות הדרכה מקצועית בהן הדריך עשרות רבות של חניכים. רואי היה הראשון שהטיס רחפנים באופן מסחרי בארץ (שנת 2009) לפני שגובשה הרגולציה בתחום. היום הוא מטיס לצרכי צילום מהמובילים והמקצועיים (ונמצא בשלבי הוצאת רישיון). רואי מדריך ''הטסה לצרכי צילום" ובעל בקיאות רבה בתחום המקצועי מסחרי, הטכני והרגולציה.
 

כמאמן פיתח רואי  שיטת הדרכה ''טיסנאות כדרך חיים'' שכללה מחקר לא רשמי של השפעת אישיות המטיס על הטיסה וגיבוש תכנית הדרכה להעצמה עצמית תוך לימודי הטסה, שיטה זו עובדת ומוכיחה את עצמה כבר למעלה משנתיים ובמסגרתה בוצעה גם סדנת טיסנאות לנוער בסיכון.

לרואי יכולות הטסה גבוהות של: אירובטיקה מדויקת ו' 3D. להנאתו, הוא מטיס טיסנים, מסוקים ורחפנים בשלל גדלים וטיסני ג'יינט סקייל ומשתתף בטיסות ראווה באירועים
לילדים חולי סרטן בהתנדבות. בנוסף, הינו אוטוריטה מקצועית ומובילה בארץ בתחום
הטכני כגון: כיול, הרכבות, תיקונים, יעוץ וכו'... 

לימודים: 8 חודשי לימודים בקורס מטיסי כטב''מ (כלי טיס בלתי מאוישים) של חיל האוויר.
 

 :יוסף ענבר

עו"ד ומגשר לשעבר (19 שנה) ו"טיסנאי מכור". ליוסף ידע וניסיון מעשי בטיסנאות והכשרה בגישות שונות של אימון אישי. כמדריך הטסה, יוסף שם דגש על לימוד תיאוריה, כללי בטיחות ורכישת הרגלים נכונים להטסה נכונה, בטוחה ומהנה.
------------------------------------------------------------------------------
חדש בטיסנאות ורוצה להיכנס נכון לתחביב? בוא לפגישת היכרות ללא תשלום!

 

*פעם ראשונה באתר? קרא בבקשה את תקנון האתר
 

לדף הבית ולפרטים נוספים על טיסנים למתחילים

bottom of page