גבר מטיס טיסן דאון חשמלי
26e6e6_fb11224f511e40f4a5f314c315fbc909
רואי בן ענת
רואי בן ענת
press to zoom
יוסי בהדגמת הטסה
יוסי בהדגמת הטסה

הדגמת הטסת טיסנים

press to zoom
רפי וטיסן האפרנטיס
רפי וטיסן האפרנטיס

טיסן אפרנטיס בידי טיסנאי אחרי טיסת סולו מוצלחת

press to zoom
א. ד. מטיס טיסן
א. ד. מטיס טיסן
press to zoom

לקוחות ממליצים על אנשי צוות "כנפיים"
בית הספר לטיסנאות עכשווית

 

רפי בן יקר: שלום, מבקש לסכם את החוויה שעברתי עם יוסף וראוי מבית הספר כנפיים,

אז כך התחיל הסיפור שלי: "פתאום קם אדם בן 66 בבוקר מחפש לעצמו תחביב חדש ומחליט: הטסת טיסנים" כמי שאוהב לעשות את הדברים בצורה מסודרת ומקצועית,
פתחתי גוגל ובחרתי באופן אקראי את: "בית ספר לטיסנאות כנפיים".

תאמתי פגישה עם יוסי לייעוץ וקבלת הסבר על התחום.(ללא תשלום).
בפגישה ראיתי  אדם אוהב ,ומאוהב בעיסוקו הבנתי שהגעתי למקום הנכון.
לאחר שני מפגשים על סימולטור ושניים בשטח, יוסי  מחליט להעביר אותי למדריך
"בכיר" רואי בן ענת. אך לא לפני שמזהיר אותי "רואי זה מדריך דייקן, קפדן, ומקצוען".
איך לא? יוצא חיל האוויר...

ההדרכות אתו היו ממוקדות ומקצועיות. גם ברגעים החלשים שלי הוא ידע לתמוך ולחזק אותי. רואי "לא מלמד אותך לעבור טסט" אלא להטיס נכון ובביטחון.
בסיום תקופת ההדרכה לא שכח לציין: "תמיד תוכל להתקשר לשאלה או יעוץ".

תודה  על שהגשמתם לי את החלום. רפי בן יקר, קצין בטיחות בתעבורה.

 

אפי שפרבר: רואי בן ענת לימד אותי להטיס ואני מטיס היום באופן עצמאי טיסני טריינר וגם טיסן עם כנף תחתית שהינו טיסן זריז, לא יציב וקשה יותר להטסה. במסגרת הלימוד גם למדתי וקיבלתי אימון יסודי, כיצד לנהוג במצבי חירום של תקלות שונות ומפתיעות. רואי
שם דגש על ידע תיאורטי נכון ומדויק בו הוא בקיא וקיבלתי ממנו שני שיעורי תיאוריה לפני שיצאנו לשטח. שיעורי ההטסה היו חוויה נעימה ומסודרת כאחת. רואי מלמד בשיטה מובנית ודידקטית אותה רכש, ככל הנראה במסגרת שירותו הצבאי. בכל הטסה אתה יודע בדיוק על מה אתה מתאמן ומה אתה רוצה לשפר. אחרי כל הטסה מופקות מסקנות בדרך המביאה למקסימום תוצאות. רואי הוא אדם חברותי ונעים. מעולם לא הסתכל על השעון והרגשתי שאני מקבל ממנו מעל ומעבר. רואי יודע להשרות תחושת ביטחון מקצועי גם ברגעי מצוקה טיסנאית. הוא יודע לקחת את המשדר ולהציל את הטיסן מבלי שתרגיש לחץ או מבוכה. ממליץ על רואי מכל הלב."


ערן בצ'ינסקי: הנדון: מכתב המלצה על רואי בן ענת. רואי שימש ב - 3 שנים האחרונות מדריך הטסת טיסנים של בני שי בצ'ינסקי בן ה-14.5. במהלך השנים רואי הדריך אותו במקצועיות רבה ובשיטתיות ראויה להערכה אותה הביא משנות שירותו בתחום בצה"ל. רואי ידע להתאים עצמו לגילו הצעיר של שי הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי ובנה תכנית עבודה מובנת בה הביא את שי לרמות הטסה ותחקור גבוהים ביותר. תוך כדי הלימוד המעשי הוא חשף את שי לפיזיקה של הטיסה, המכניקה - פעולת המנוע , סרבויים, הכנות מקדימות ("צוות קרקע") ועוד ועוד. ממליץ בחום על רואי כמדריך ילדים ונוער (וכמובן מבוגרים) בכבוד רב, דודו בצ'ינסקי 


דלומי רן אל מר רואי בן ענת. הנדון: הבעת תודה וההערכה.
1. ברצוני להביע את הערכתי הרבה ותודתי הגדולה על שלימדת את בתי מאיה, בת העשר, להטיס טיסנים. 2. ברצוני לציין שאופן ההדרכה שלך היה מקצועי מאד ודיבר לילדה "בגובה העיניים" כך שקליטת החומר התיאורטי היתה מהירה וברורה. 3. גם בתחום ההטסה ברצוני לציין שנסכת בילדה בטחון רב ועודדת אותה להתקדם גם כשנראה שהדברים "מתרסקים" (תרתי משמע...) 4. בתקווה שתעמיד, אם ירצה השם, טייסות מזלטים רבות.
5. יישר כוח – דלומי רן.

א. ד. שלום רב, לפני מספר חודשים קיבלתי טיסן חדש. הטסתי טיסנים בעבר, אך תמיד "בדרך שלי" ולרוב בהצלחה בינונית בלבד. הפעם החלטתי שאני לא רוצה לתקן את הטיסן לאחר כל טיסה ופניתי אליכם. התחלתי עם שיעור אחד בסימולטור שעזר לי להבין ולהכין את עצמי. בהמשך עשיתי מספר שיעורים בשטח עם רואי. רואי היה הדריך עם סבלנות ובשיטתיות. בשל הרקע שלי אני לא חניך "טיפוסי" אבל אני מרגיש שהכלים והשיטות שקיבלתי מרואי עזרו לי מאוד - לקבל החלטות, להבין מה אני עושה טוב ולא טוב ולהתקדם למצב שאני מטיס לבד ובצורה בטוחה פעם אחר פעם.

אבי רימון: יוסי שלום, מבקש להביע את תודתי והערכתי לחלק התאורטי והמעשי בהכשרה אותה עברתי במסגרתכם. הצלחתם בדרך מקצועית להעניק לי כלים להבין את ה״למה״ ולעשות צעדים ראשונים בהטסת טיסנים. על כך תבואו על הברכה. בברכה, אבי

אור יפת: יוסי היה קשוב מקצוען, הסביר מצויין, הסביר גם מעבר להטסה.

תמיר: יוסי היה מדריך מאוד נחמד ומקצועי והיה לי מאוד כייף להטיס איתו ולצאת לשיעורים איתו.

שמואל לוסטמן: היה לי חלום להטיס טיסן, אשתי הפתיע אותי ליום ההולדת וכך הגעתי ליוסי מכנפיים. יוסי איש מקצוען ונעים, הדריך אותי באמצעות סימולטור ולאחר מכן יצא עמי לשטח כדי להטיס טיסן. החוויה היתה אדירה הן מבחינת החוויה והן מבחינת המקצועיות של יוסי בכל הקשור לבטיחות והטסת הטיסן במקסימום הנאה. ממליץ לכל אחד בחום לחוות את החוויה ולבחור בכנפיים.

 

יוסף ענבר: "מנצל את ההזדמנות להודות לרואי בן ענת שלימד אותי להטיס.

כבר מילדותי התעניינתי וחלמתי על תעופה, אך רק בגיל 58 הגעתי לתחביב המגניב והתמכרתי! באפריל 2014 עברתי קורס הטסה מתחילים אצל רואי. זו הייתה חוויה מרגשת ומהנה, שחיכיתי לה בלי דעת, הרבה שנים. ההכשרה שקיבלתי ממנו הייתה יעילה, מסודרת ומאורגנת ויחד עם זאת מהנה ומעוררת השראה. רואי מלמד כמו בצבא - לפני כל הטסה נערך "תדריך" בכתב, המגדיר על מה מתאמנים ומהם היעדים. לאחר כל הטסה נערך "תחקיר" בכתב בו מפיקים מסקנות, מוקירים את מה שהיה טוב ומדברים על מה ואיך צריך לשפר. נוכחתי שהטסת טיסנים, בהנחית מאמן, מפתחת: שמחת חיים, ביטחון וערך עצמי, שליטה ותפקוד במצבי לחץ, יכולת לקבל החלטות במהירות, לקיחת אחריות אישית, הערכה עצמית מאוזנת, סבלנות והתמדה, יכולת לדייק ולשים לב לפרטים, יכולת מוטורית לתיאום עין - יד, הבנה בפיסיקה, מכניקה וחומרים, ועוד... לתחביב יש מגרעת אחת: הוא עלול למכר!

 

לדף הבית ולפרטים נוספים על טיסנים למתחילים