top of page
82270727_l
30527152_l
26e6e6_d0e70fd3502c484780a934ced724b3ce
גבר מטיס טיסן דאון חשמלי
56482017_ml 2
26e6e6_fb11224f511e40f4a5f314c315fbc909

מדריך הטסת טיסנים על סימולטור טיסנים חלק 1


קורס שלם ומלא להטסת טיסנים בסימולטור מבלי לסכן את האגו שלך, כספך והאנשים סביבך!
הלימוד משלב תיאוריה והדרכה מעשית להטסה נכונה של טיסנים בקשר עין. 

*אימון על סימולטור טיסנים אינו תחליף לקורס הטסה ממשי.

 

הטסת טיסנים בסימולטור טיסנים - היא לא רק למתחילים. ישנם טיסנאים מקצועיים המטיסים טיסנים מתקדמים במשך שנים רבות, המקפידים להתאמן בהטסת טיסנים על סימולטור באופן קבוע. סימולטור טיסנים שווה את משקלו בזהב מאחר והוא מאפשר לך ללמוד איך להטיס מטוס על שלט בלי לסכן את כספך, האגו שלך והאנשים סביבך. סימולטורים מסוימים מגיעים עם קופסת שלט בעוד שאחרים מאפשרים לך להשתמש במשדר שלך, כשהוא מחובר למחשב באמצעות כבל USB. הדורות האחרונים של סימולטור טיסנים הם מדהימים מבחינת הפיסיקה והגרפיקה. סימולטור טיסנים טוב, הוא הדבר הקרוב ביותר לדבר האמתי שאתה יכול למצוא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


קיימים היום בשוק סימולטורים מצוינים להטסת טיסנים, כמו: סימולטור "ריאל פלייט", "ריאל פלייט בייסיק" וסימולטור "פיניקס" המצוינים. סימולטורים כאלה הם מאוד מציאותיים; פותחה והותקנה בהם תוכנה רבת עוצמה הפועלת על המחשב הביתי שלך ומדמה טיסת מטוסים על שלט וזאת עד לפרטים הקטנים ביותר: הגאי המטוס זזים לכיוון הנכון, השמש בשמיים מסנוורת כשמטיסים מולה, המטוס המתרסק מתפרק לחלקים ואם זה קרה בחניית המכוניות, אז אתה רואה סצנה ריאליסטית והזויה כאחד… בסימולטור טיסנים טוב יש מגוון של מטוסים ואתרי הטסה עם הרבה מטוסים, מסוקים, טיסנים ודאונים פופולריים. ניתן לערוך פרמטרים שונים במטוסים ובסביבה כמו מהירות הרוח וכיוונה. כל זה, מספק חוויית אימון טיסה מציאותית ביותר.

אחד היתרונות החשובים של הטסת טיסנים בסימולטור טיסנים קשור לחלק הקשה ביותר ללמידה והוא אימון המוח שלך להגיב בצורה נכונה כאשר הטיסן שלך טס לכיוונך. במצב זה, הכיוונים של ההגאים הם הפוכים! סימולטור טיסנים יעשה את העבודה בצורה מושלמת כי יאפשר לך לצרוב את ההרגל הנכון והמיומנות הנדרשת לתוך המוח שלך מבלי לרסק את המטוס שלך.בנוסף, לסימולטור יתרון במצבים בהם לא ניתן להטיס מסיבות שונות: תנאי חום, קור, רוח חזקה הטיסן שלך התרסק ואין לך מה להטיס ועוד…למרות האמור, חובה לציין שיש הבדלים ניכרים בין הטסה בסימולטור טיסנים לדבר האמתי… הבדלים אלו קשורים בעיקר עם תפיסת המרחב ושיפוט מרחק "עומק השדה". בסימולטור קשה לראות את כל המרחב ולפעמים כל מה שאתה יכול לראות הוא הטיסן בשמיים.

גם אם התאמנת בהטסת טיסנים שעות רבות בסימולטור, קיימת סבירות גבוה שבהטסה האמתית הראשונה שלך תרסק את המטוס. סימולטור טיסנים הוא אמצעי אימון מצוין לשיפור ביצועים, במיוחד כאשר הוא משולב
בקורס הטסה מתחילים. יחד עם זאת, אם התקציב שלך מאפשר, ואתה רציני לגבי התחביב, כדאי לך לקנות אחד.

הערה: קיימים בשוק ונפוצים בחנויות, סימולטורים זולים עם תכנה חינמית מהאינטרנט. לדעתנו זה בזבוז כסף,
כי "אין מה להשוות". החוויה כאן היא עלובה ומאכזבת והאפשרויות מוגבלות ביותר. שנאמר: מה שלא עולה כסף, לא שווה כסף.

 

מדריך הטסת טיסנים על סימולטור טיסנים - חלק ראשון!

*אנו יוצאים מנקודת הנחה שלפני שהגעת לדף זה, קראת והפנמת הדרכה קודמת:
 

מטוס על שלט - חלקיו והכוחות הפועלים עליו

השלט והשליטה במטוס על שלט

 

 

מדריך הטסת טיסנים בסימולטור טיסנים - התחלה

דבר ראשון - בדוק ודע את כיוון הרוח !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


תמיד, אבל תמיד, לפני שאתה מתחיל להטיס, תבדוק את כיוון הרוח! עליך להמריא ולנחות רק אל הרוח, או לכיוון בעל רכיב מכסימאלי של הרוח.
 

מבנה הקפה מסודר: לפני שאתה "ממריא" בטיסן עליך להכיר את המושג "מבנה הקפה מסודר". איכות תהליך הנחיתה מושפעת מיכולת המטיס ליצור, לשמר ולשכפל מבנה הקפה מסודר. כיוון ההקפה יקבע על פי כיוון הרוח וישתנה על פיה. ההמראה והנחיתה יתבצעו תמיד אל כיוון הרוח (רוח מסלול). שלא כמו במטוס אמתי, הטסת טיסן רדיו מצריכה הטסתו במרחב מוגבל על מנת שלא יינתק קשר העין של המטיס מהטיסן. השלב החשוב והמאתגר בהטסת טיסן מונחה רדיו הוא הגישה לנחיתה והנחיתה עצמה. נחיתה נכונה היא תהליך עם מספר שלבים ומרכיבים וכמו בשרשרת חוזקה של השרשרת הוא כחוזר החוליה החלשה שבה... תהליך גישה לנחיתה ונחיתה מתחיל בהטסת הטיסן במבנה הטסה קבוע בצורת מלבן הקרוי מבנה הקפה מסודר. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


המשך הקורס בפרק: מדריך הטסת טיסנים על שלט - חלק 2 - המראה

*אימון על סימולטור טיסנים אינו תחליף לקורס הטסה ממשי. רוצה ללמוד להטיס טיסנים על שלט? 

החומר שנילמד לעיל, ועוד, מוסבר ומתורגל בקלות וביעילות בעזרת מדריך מנוסה   
בקורס הטסה מתחילים

 

רוצה להישאר מעודכן? הירשם לניוזלטר וקבל הודעות על אירועים, חדשות, מבצעים, מאמרים וסרטונים חדשים ומעניינים.

חזרה לדף הבית

תרשים בצבעי ירוק ולבן של מבנה הקפה מסודר להטסת טיסנים על שלט
טיסן גדול בצבעים כחול, לבן ואדום, "ממריא" בסימולטור טיסנים
שק רוח בצבעי אדום ולבן מתנפנף ברוח כשברקע טס טיסן על שלט
כלב חמוד, עם משקפי טייסים מסתכל לכיוון שק רוח
bottom of page