top of page
82270727_l
30527152_l
26e6e6_d0e70fd3502c484780a934ced724b3ce
גבר מטיס טיסן דאון חשמלי
56482017_ml 2
26e6e6_fb11224f511e40f4a5f314c315fbc909
025
למי הוא מתאים
להתקין מדחף במידה גדולה
HK-CS929MG
בקר מהירות

על חנות טיסנים כנפיים

 

חנות טיסנים כנפיים הינה חנות בוטיק אשר נבנתה כדי לשרת את צרכי 
תלמידי בית הספר "כנפיים". כאן תמצא טיסנים מומלצים וציוד מומלץ בלבד. בנוסף, תוכל לרכוש טיסנים ייחודיים, בתכנון וייצור בלעדי.

 

מחפש חנות טיסנים? רוצה לרכוש טיסן על שלט חדש? חשוב שתדע: 
טיסנים על שלט בדרך כלל אינם "מוכנים להטסה"! טיסנים על שלט רבים המוצעים למכירה על ידי היצרן כ- "מוכנים להטסה" (Plug and Fly (PNF, או (Ready to Fly (RTF או "כמעט מוכנים להטסה", (Almost Ready to Fly (ARF - מצריכים לא מעט עבודת הרכבה מקצועית.

תקן תעופתי: בעולם התעופה קיים מושג הנקרא: "תקן תעופתי". בעולם זה אין ספקות, או "חצי הריון" ואין 99% אמינות. דבר שאינו אמין ב-100% לא יעלה לאוויר. למה? כי באוויר לא ניתן לעצור כלי טייס ל- "תיקונים בצד הדרך"... תקלות טכניות מזעריות וטעויות הטסה טיפשיות, גורמות להתרסקות!

בחנות טיסנים כנפיים קבענו לעצמנו "תקן טיסנאי" שנרכש על ידנו בדם, כסף ודמעות, של טעויות וניסיון מצטבר של שנים רבות.

 

ליקויי תכנון ופגמי ייצור: לא מעט טיסנים על שלט חדשים, יורדים מפס הייצור של היצרן עם ליקויי תכנון ופגמי ייצור שמפחיתים את איכות ההטסה, אמינות הטיסן ואריכות ימיו.
אנו ממליצים לך לקבל ייעוץ ללא תשלום לפני רכישה.

התקנת הציוד המתאים על טיסן רדיו חשמל: על טיסן רדיו חשמל יש להתקין ציוד אמין ובהרכב נכון. לכל טיסן צריך להתאים "סט אפ" של ציוד בו כל רכיב מתאים לטיסן וליתר הרכיבים. התאמה לא נכונה של הציוד, תביא לכשל שיביא לריסוק. בחנות טיסנים כנפיים, יצרנו רשימת רכש של ציוד אמין ולא יקר שנבדק ונמצא טוב ואמין לאורך מאות שעות הטסה. הרשימה נוצרה מטעויות וניסיון מצטבר של שנים רבות. אנו מקפידים למכור ולהתקין בטיסנים רק את הציוד המופיע ברשימת הרכש ובכך חוסכים לעצמנו וללקוחותינו כסף, זמן ועגמת נפש...

המחויבות שלנו: לדאוג ולהבטיח שתקבל את התמורה המלאה, הבטוחה והמהנה ביותר לכספך באופן שיחסוך לך כסף, זמן ועגמת נפש! 

עומד לרכוש? – דאון חשמלי, טיסן טריינר, סוללת ליפו, טיסן משומש למכירה, מטוס על שלט, מנוע, מסוק, מקלט, משדר, ציוד למתחילים ,סוללה או סוללות, סימולטור, ספקטרום, פאנטום, רדיו, רחפן, רחפן מיני, רחפנים, שלט, dji ,dle ,dx7 ,fpv,  futaba ,naza ?

 

אל תהסס - קבל >>>  ייעוץ ללא תשלום לפני שתחליט מה לקנות. או...

 

בוא ותלמד איך לבנות, או להרכיב טיסן חשמלי מונחה רדיו -

ואיך להתקין עליו ציוד - 
בקורס:  למד וצא עם טיסן על שלט  

*הערה חשובה:
זמן ההספקה עשוי לנוע בין 30-90 ימים, מכיוון שכל טיסן נבנה / מורכב,​בהזמנה אישית ללקוח, כולל הזמנת אביזרים מחו"ל, בהתאמה אישית על פי צרכי המזמין.

 

לדף הבית

bottom of page